Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wall Talks Group
Wall Talks
W&T
WT GEAR
WT GERMANY
 
Jakość
W Wall Talks Group stawiamy głównie na wszechstronność oferty, ale także i najwyższą jakość realizacji. Naszym znakiem firmowym jest ciągłe dążenie do doskonałości - to właśnie dlatego nieustannie śledzimy najnowsze światowe trendy w dziedzinie formatów reklamowych oraz sposobów montażu, ekspozycji i produkcji.

Wszyscy kooperanci Wall Talks Group zobligowani są do zachowania najwyższych standardów jakościowych zarówno w odniesieniu do lokalizacji fizycznej (ścian), montażu oraz obsługi prawnej.

Wall Talks Group stosuje najnowocześniejsze techniki montażowe, pozwalające w sposób maksymalnie estetyczny instalować Państwa reklamy.

Instalacją Państwa nośników zajmują się wyłącznie doświadczeni kooperanci naszej firmy, posiadający niezbędne uprawnienia do prac na wysokościach. Techniki montażu stosowane przez Wall Talks Group są zgodne z ogólnie przyjętymi standardami branżowymi.

W naszej firmie szybko oznacza także dobrze - montaż z reguły odbywa się w ciągu jednego dnia (czas trwania szacowany jest każdorazowo i może ulec zmianie w zależności od projektu)

Posiadamy także nowatorskie systemy iluminacji świetlnych, dodających Państwa nośnikom splendoru i wspierających ich widoczność.

Nasza firma dysponuje także nowoczesnymi narzędziami weryfikującymi jakość realizacji zleceń co pozwala nam na bieżąco monitorować koordynowane przez nas kampanie reklamowe.

W całym kraju posiadamy siatkę kontrolerów odpowiedzialnych za raportowanie aktualnych statusów jakościowych wszystkich nośników pozostających w dyspozycji Wall Talks Group, dzięki czemu zawsze dysponujemy najświeższymi informacjami pochodzącymi bezpośrednio z rynku.

Pion techniczny Wall Talks Group stale poszukuje pionierskich rozwiązań w dziedzinie druku i materialów ekspozycyjnych.
W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, gwarantujących trwałość i najwyższe doznania estetyczne.

Na naszych usługach. pozostaje grupa osób zajmujących się sporządzaniem dokumentacji fotograficznej naszych nośników. Te osoby pozostają również do Państwa dyspozycji.

Odpowiednia asekuracja stanowi bardzo ważną część naszej pracy - pragniemy zapewnić Państwa, iż gwarantujemy kompleksowe ubezpieczenie OC i NW - zarówno naszej firmy. jak i naszych kooperantów. Ewentualną naprawą, modyfikacją nośnika zajmuje się dedykowana grupa kooperantów, która ma obowiązek dotrzeć do danej lokalizacji w ciągu 24 godzin! Jesteśmy przekonani. iż w chwili obecnej dysponujemy jednym z najbardziej rozbudowanych i najnowocześniejszych katalogów usług w branży reklamy wielkoformatowej.
 
Wall Talks Group - 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone [CMS] by cdweb.pl