Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wall Talks Group
Wall Talks
W&T
WT GEAR
WT GERMANY
 
Misja
Jako Wall Talks Group istniejemy ponad 9 lat jednakże jednym z naszych największych atutów jest nasze doświadczenie. Rynkiem reklamy zewnętrznej zajmujemy się profesjonalnie od ponad 12 lat.

Śledząc wszystkie jego trendy, zmiany preferencji konsumenckich, nauczyliśmy się rozumieć mechanizmy rządzące reklamą typu outdoor. Dzisiaj, ta branża nie ma dla nas tajemnic - podejmujemy się większości wyzwań i realizacji życzeń naszych klientów, jednakże przed każdym z zadań dokonujemy fachowej analizy opartej na wewnętrznych procedurach pozwalających oszacować stopień realizacji zamierzonych celów.

Nasza dewiza jest niezmienna od lat i zawiera się w prostej formule:

duży+widoczny = skuteczny

To właśnie dlatego nasze lokalizacje, w których znajdują się nośniki Wall Talks, zaliczane są do najskuteczniejszych w kraju.
Efektywność jest dla nas priorytetem nadrzędnym i stała się celem samym w sobie. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu w doborze najbardziej skutecznej strategii kampanii oraz przedstawią szczegółowy koncepcję obejmującą zarówno rodzaje nośników jak i ich lokalizację (udostępniamy dokumentację fotograficzną nośników!)

Wychodząc z oczywistego założenia, iż Klienci współpracujący z nami chcą dotrzeć ze swoim komunikatem do jak największego spektrum odbiorców, wyspecjalizowaliśmy się w produkcjach kampanii reklamowych typu outdoor.
 
Wall Talks Group - 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone [CMS] by cdweb.pl