Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wall Talks Group
Wall Talks
W&T
WT GEAR
WT GERMANY
 
Oferta
Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu prawdziwie spektakularne lokalizacje, gwarantujące nie tylko najszybsze i największe dotarcie do świadomości konsumenta, ale także pozytywny rozgłos medialny.

Stała obecność w największych miastach polskich stała się znakiem firmowym Wall Talks - nasza oferta nośników jest konsekwentnie poszerzana o nowe lokalizacje, które wcześniej poddawane są wnikliwej analizie opartej na współczynnikach natężenia ruchu konsumenckiego.

W ten sposób, kampania przeprowadzona z nami i pod naszym nadzorem odznacza się bardzo wysoką skutecznością oraz, co za tym idzie, bardzo precyzyjnym dotarciem do potencjalnych nabywców Państwa produktów, usług.

Nasze nośniki dzielimy umownie na następujące grupy:
  • pełne plakaty winylowe - instalacja na elewacjach ścian (zobacz)
  • siatki winylowe - eksponowane na powierzchniach rusztowań instalowanych w związku z remontami (finansowanymi z przychodów tytułem wynajmu powierzchni reklamowej) (zobacz)
  • tradycyjne media - kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje także mniejsze nośniki typu billboard, citylight oraz inne - pełna lista dostępnych lokalizacji sporządzana jest na bieżąco, wedle wskazówek i potrzeb Klienta. (zobacz)
  • Motion Ad – mobilne projekcje reklamowe, które dzielą się na 2 główne grupy: beaming i video beaming.
 
Wall Talks Group - 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone [CMS] by cdweb.pl